Tetikçi Yusuf’u kim kullanıyor? UBP’ye savaş açtı

Yusuf Kısa

“KKTC’de borsa kurduğunu” söyleyip firmaları ve işadamlarını “size kredi sağlayacağım” diyerek aldatan, paralarını alan ve geri iade etmeyen, Yeni Bakış Gazetesi’nin sahibi Yusuf Kısa , “GİFA Havayolları”isminde şirket de kurduğunu belirtirken, tercih sürecinin başlamasıeşliğinde medyada tetikçiliğe sürat verdi
UBP’Yİ Amaç ALDI
Seçim sürecinin başlaması eşliğinde Yusuf Kısa’nın sahibi bulunduğuYeni Bakış isimli güya gazete UBP ile UBP milletvekillerini amaç aldı.
Yeni Bakış isimli güya gazete UBP ve UBP milletvekili adaylarına yönelik yalana ve iftiraya dayalı haberler yapar iken, Yusuf Kısa’nın sağ partilerdetespit edilen bir politikacı ile pazarlık yaptığı haber edinildi.
KİRLİ PAZARLIK
Bir işadamının vasıtasıyla uygulanan görüşmede, pazarlık ardından UBP ile UBP milletvekili adaylarının amaç alınması kararlaştırıldı.
İlk anda amaç alınması lüzumlenen UBP milletvekili adaylarının listesi Yusuf Kısa’ya verildi.
Bu listenin başında UBP Genel Başkanı Hüseyin Özgürgün yer alırken,başka adaylar ise şöyle; Kemal Dürüst, Zorlu Töre, Sunat Atun, Faiz Sucuoğlu, Hasan Taçoy, Ahmet Kaşif.
SALDIRI BAŞLADI
Yapılan pazarlık ardından, listede yer alanlara karşı yalana ve iftiraya dayalı defa çirkin, düzeysiz ve ahlaksız yayınlar başlatılırken, önümüzdeki zamanlarda de UBP’nin başka milletvekili adaylarına karşı da benzer yayınların uygulanacağı haber edinildi.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *